Služby

Naše firma se specializuje na výstavbu a renovaci sportovišť, včetně víceúčelových hřišť, fotbalových hřišť, tenisových kurtů a workoutových hřišť. Poskytujeme komplexní servis, včetně přípravy místa, drenáže, instalace hrací plochy a finálních úprav. Pravidelná údržba je pro udržení kvality sportovišť zásadní. S našimi odbornými znalostmi v oblastech, jako je inženýrství a správa trávníků, jsme připraveni vám pomoci s vašimi sportovními potřebami.

Městské parky

Nabízíme výstavbu městských parků od plánování po údržbu. Vytvoříme detailní plány a specifikace parku, včetně vybavení a úprav terénu. Zajistíme výsadbu vegetace a pravidelnou údržbu, aby byl park bezpečný a příjemný pro návštěvníky.

Výstavba sportovišť

Stavíme sportovní hřiště od A až po Z! Připravíme pozemek, zajistíme drenáž a instalujeme hrací plochu dle vašich požadavků. K dokonalosti přidáme finální úpravy a pravidelnou údržbu.

Zemní a výkopové práce

Poskytujeme zemní a výkopové práce s vlastní technikou a zkušeným personálem. Nabízíme pronájem stroje s obsluhou a řešíme inženýrské sítě, výkopy pro stavby, modelaci terénu a další meliorační práce. Zajišťujeme i zimní údržbu parkovacích ploch. Snažíme se o bezpečnost a efektivitu všech našich prací.

Autodoprava

Zajišťujeme silniční přepravu štěrku, písku a kameniva s pomocí nákladních vozidel MAN 31,5 t se sklopnými návěsy. Materiály se nakládají pomocí rypadla, čelního nakladače nebo dopravníku, vykládají se na staveništi a ukládají se na určená místa. Dodržujeme dopravní zákony a kontrolujeme kvalitu materiálů.

Stavební a projektová činnost

Nabízíme stavební a projektovou činnost, včetně stavby na klíč, rekonstrukcí a zateplování objektů, inženýrských sítí, zemních prací a demolice. Pečlivě sledujeme každou fázi projektu, abychom zaručili jeho úspěšné dokončení včas a v rámci rozpočtu.

 Zámečnická výroba

Naše firma nabízí zakázkové zámečnictví, sportovní prvky a stavební zámečnictví. Specializujeme se na výrobu a instalaci workoutových hřišť s důrazem na bezpečnost a kvalitu materiálů. Provádíme také údržbu a opravy hřišť a oplocení.

Elektroinstalace

Komplexní elektromontáže a revize na klíč pro silnoproudé a slaboproudé instalace. Společnost zajistí plánování, nákup, instalaci, testování, údržbu a revize. Odpovědnost za celý projekt a soulad se zákony a normami zaručena.

Údržba sportovních povrchů

Poskytujeme služby týkající se údržby sportovišť. Zajišťujeme i drobné opravy dle dohody. Pravidelnou a odbornou údržbou dochází ke zlepšení vzhledu a prodloužení životnosti sportovišť.